19 Ιούνιος, 2018

Βιολογία Γενικής 2018-Αξιολόγηση

Η βιολόγος του Εκπαιδευτικού Ομίλου "Πράξη & Πρόοδος", Δρ. Τρουλλινάκη Κωστούλα, αξιολογεί τα σημερινά θέματα των πανελλαδικών στο μάθημα Βιολογία Γενικής.
19 Ιούνιος, 2018

Βιολογία Προσανατολισμού 2018-Αξιολόγηση

Η βιολόγος του Εκπαιδευτικού Ομίλου "Πράξη & Πρόοδος", Δρ. Τρουλλινάκη Κωστούλα, αξιολογεί τα σημερινά θέματα των πανελλαδικών στο μάθημα Βιολογία Προσανατολισμού.
17 Ιούνιος, 2018

Ασάφεια των θεμάτων Χημείας που θα κοστίσει μόρια (στους μη παπαγάλους)

Ο χημικός του Εκπαιδευτικού Ομίλου "Πράξη & Πρόοδος" Καταχανάκης Παύλος εστιάζει στην ασάφεια που εντόπισε στα θέματα των πανελλαδικών στο μάθημα της Χημείας, ελπίζοντας να μη χαθούν άδικα μόρια από τους μη παπαγάλους.

Χημεία Προσανατολισμού 2018-Αξιολόγηση

Ο χημικός του Εκπαιδευτικού Ομίλου "Πράξη & Πρόοδος", Καταχανάκης Παύλος, αξιολογεί τα σημερινά θέματα στο μάθημα της Χημείας.

Λατινικά 2018-Απαντήσεις

Οι φιλόλογοι του Εκπαιδευτικού Ομίλου "Πράξη & Πρόοδος" δίνουν ενδεικτικές απαντήσεις των σημερινών θεμάτων των πανελλαδικών στο μάθημα των Λατινικών.

Α.Ο.Θ. 2018-Αξιολόγηση

H καθηγήτρια Οικονομίας του Εκπαιδευτικού Ομίλου "Πράξη και Πρόοδος" σχολιάζει τα θέματα του μαθήματος Αρχές Οικονομικής Θεωρίας.

Λατινικά 2018-Αξιολόγηση

Οι φιλόλογοι του Εκπαιδευτικού Ομίλου "Πράξη & Πρόοδος" αξιολογούν τα σημερινά θέματα των Λατινικών

Φυσική Προσανατολισμού 2018-Αξιολόγηση

Οι φυσικοί του Εκπαιδευτικού Ομίλου "Πράξη και Πρόοδος" σχολιάζουν τα θέματα της Φυσικής Προσανατολισμού.

Ιστορία Προσανατολισμού 2018-Απαντήσεις

Οι φιλόλογοι του Εκπαιδευτικού Ομίλου "Πράξη & Πρόοδος" δίνουν ενδεικτικές απαντήσεις των σημερινών θεμάτων των πανελλαδικών στο μάθημα της Ιστορίας.

Ιστορία Προσανατολισμού 2018-Αξιολόγηση

Οι φιλόλογοι του Εκπαιδευτικού Ομίλου "Πράξη & Πρόοδος" αξιολογούν τα σημερινά θέματα στο μάθημα της Ιστορίας Προσανατολισμού.