Επιτυχόντες 2018

  • Ποσοστό Επιτυχίας93%
  • Επιτυχίες σε σχολές πρώτων προτιμήσεων με βάση τους επιτυχόντες70%
  • Επιτυχίες σε ΑΕΙ με βάση τους επιτυχόντες85%
  • (Τα στοιχεία είναι πραγματικά.

    Δεν αποτελούν προϊόν φαντασίας για διαφημιστικούς λόγους.)

2

Top10 σε σειρά στη σχολή επιτυχίας!

Μαυρομανωλάκης Νίκος - 1ος στη Σχολή Πλοιάρχων (Α.Ε.Ν.)

Γεωργιλά Παναγιώτα - 9η στην Ψυχολογία (Πάντειος - Αθήνα)

Υψηλότερες Επιδόσεις

20

Λατινικά

20

Αρχές Οικονομικής Θεωρίας

18.3

Έκθεση

19.6

Χημεία

19.4

Βιολογία

19.1

Ιστορία

19.1

Φυσική

poster-epityxontes-2018-WEB2
ΓκλεζάκοςΠέτροςΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΔουλγεράκηΦρόσωΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΕρωτοκριτάκηΦωτεινήΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (Α.Ε.Ν.)
ΕυαγγέλουΒαγγέληςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΖαχαριουδάκηςΜιχάληςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΚαλήΑντωνίαΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚαλοχριστιανάκηςΦάνηςΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚαμπουράκηΣτυλιανήΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚαταχανάκηςΜιχάληςΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚογεράκηςΑλέξανδροςΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΚοκαράκηΜαρίαΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΚοκαράκηΣουζάναΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚουκουριτάκηΝικολέταΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ
ΚουτάντοςΓιώργοςΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΚουτσάκηΈλεναΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΛεμπιδάκηΑντιόπηΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜαθιουλαντωνάκηΒαγγελιώΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΜακρυδάκηΓεωργίαΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜαλλιαράκηςΘοδωρήςΒΙΟΛΟΓΙΚΟ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜαράκηςΛευτέρηςΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜαράκηςΜανώληςΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (Α.Ε.Ν.)
ΜαρκουλάκηςΟδυσσέαςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜαρκουλάκηςΧρονηςΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜαυρομανωλάκηςΝίκοςΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (Α.Ε.Ν.)
ΜηλολιδάκηΜαρίαΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΜυσιρλάκηςΜανώληςΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝικολούδηςΔιονύσηςΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (Α.Ε.Ν.)
ΝτόκοΑιμιλιάνοΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΝτρομπονίκουΑντώνηςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΞηρουδάκηςΠαναγιώτηςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠαπαδάκηΕυγενίαΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΠατεράκηςΦραγκίσκοςΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠατσιανωτάκηΜαρίαΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠετροπούλουΕλένηΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠολυχρονάκηΕλένηΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)
ΣπυριδάκηςΓιάννηςΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΣταυρακάκηΜαρίαΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
ΣτεφανάκηΜαρίαΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣτεφανουδάκηςΓιώργοςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (πατρα)
ΣτρατάκηΕλευθερίαΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣφυριδάκηΚατερίναΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤζαγκαράκηΜαρίαΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (Ρέθυμνο)
ΤζουανοςΝίκοςΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤριανταφύλληςΝίκοςΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (Ληξούρι)
ΤσικνάκηςΜάρκοςΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΦανουράκηςΣταύροςΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦασομυτάκηΦανήΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦασουλάκηΕμμανουέλαΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦιλιππίδηςΧρήστοςΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦραγκάκηΓεωργίαΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΧαμαλάκηςΘωμάςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
ΧανιωτάκηςΜανώληςΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΕΜΠ)
ΧαριστάκηΕμμανουέλαΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΧαριστάκηΧρύσαΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΧρονάκηςΓιάννηςΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΨαρουδάκηςΚριτόλαοςΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ